Jak wypożyczyć deskę?

Jak wypożyczyć deskę?

Chciałbyś być jak Jacek i cieszyć się z pływania na desce sup w słonecznej Chorwacji? Nic prostszego! Zapoznaj się z poniższymi krokami ukazującymi krok po kroku składowe wynajmu deski sup w naszej wypożyczalni! W przypadku wątpliwości skontaktuj się z nami przez formularz.

Wypożyczalnia desek sup działa zaskakująco prosto:

Wybierz model

Do wyboru przekazujemy Państwu szerokie spektrum desek sup od typowo startowych modeli allroundowych poprzez deski sup typu touring idealnie nadające się na dłuższe wycieczki czy spływy rzekami. Nie wiesz, którą deskę chciałbyś wypożyczyć na swój wymarzony wypad? Odezwij się do nas, a my chętnie dobierzemy model deski sup który nie zawiedzie Twoich oczekiwań.
users-svgrepo-com-svg

Zamów

Po wyborze odpowiedniej deski sup skontaktuj się z nami celem zarezerwowania swojej wymarzonej jednostki i dokonania wszelkich niezbędnych formalności. Pamiętaj, że ilość naszych desek sup jest ograniczona i w sezonie letnim nie koniecznie jesteśmy w stanie udostępnić Tobie deskę z wiosłem z dnia na dzień.

Podpisz i zapłać

Zachęcamy do zapoznania się z naszą umową wynajmu desek sup załączoną na stronie przed wynajmem sprzętu. Jednakże jeżeli tego nie zrobiłeś to celem rozwiania wszelkich wątpliwości uczyń to teraz! To najlepszy moment żeby utwierdzić się w przekonaniu, że wynajem desek sup na naszej stronie to bułka z masłem.

Odbierz deskę sup

Po wybraniu modelu, zamówieniu, podpisaniu umowy i opłaceniu zamówienia możesz już odebrać wynajętą deskę sup od kuriera lub bezpośrednio od nas i zabrać ją w dowolne miejsce na ziemi, dowolnym środkiem transportu! Tak, pamiętaj że nasze deski są pompowane tak więc kurier może dostarczyć dowolny model we wskazane przez Ciebie miejsce. Nie musisz rezerwować dodatkowej przestrzeni w bagażniku Twojego auta na nadprogramową torbę! Możemy dostarczyć deskę sup do hotelu, w którym zarezerwowałeś swój wakacyjny pobyt.

Zwróć supa

Miejmy nadzieje, że Twój urlop/ czas spędzony z deską sup minął w sposób bezpieczny, a Ty złapałeś bakcyla i wrócisz do nas jeszcze w przyszłości. Przyszedł czas na zwrot deski sup do naszej firmy. Zgodnie z zapisami w umowie pamiętaj żeby uczynić to w określonym czasie i na umówiony adres. Jako wypożyczalnia desek sup zawsze staramy się na czas dostarczyć nasze deski i cenimy klientów, którzy zwracają je punktualnie umożliwiając wynajem supów innym zainteresowanym.
Przewiń na górę